Menu Content/Inhalt
data
Kanał RSS    Dane teleadresowe Urzędu Gminy Wierzchosławice    Jak załatwić sprawę?    Czym są pliki cookies?    ePUAP    Biuletyn Informacji Publicznej    
 Zarządzanie Kryzysowe
Gminny Punkt Konsultacyjny
Lodowisko w Wierzchosławicach: godziny otwarcia, ceny, wypożyczalnia łyżew
Galeria


Posterunek w Wierzchosławicach

LOGOWANIE


Nie pamiętasz hasła?
Moim zdaniem... Drukuj
Aktualności
Redaktor: Zbigniew Drąg   
26.11.2015.
Po raz kolejny wypowiadam się publicznie o kondycji finansów naszej gminy. Oczywiście w tej sytuacji nie sposób nie odnieść się do mojego poprzednika, wójta Wiesława R., wspieranego przez wiele lat, przez grupę wiernych mu radnych. Nie bez kozery w moim oświadczeniu użyłem sformułowania Wiesław R., bo właśnie dowiedzieliśmy się, że  byłemu gospodarzowi naszej gminy Prokuratura Rejonowa w Tarnowie, postawiła cztery zarzuty. Wiele wskazuje na to, że niebawem postawi mu piąty zarzut – tym razem dotyczący budowy farmy fotowoltaicznej.
Czytaj całość
 
Darmowe owoce po raz kolejny w Wierzchosławicach! Drukuj
Aktualności
Redaktor: Dariusz Lech   
26.11.2015.
Do kilkuset osób z Gminy Wierzchosławice trafiło blisko 20 ton polskich jabłek, które w czwartkowe popołudnie 26 listopada 2015 r.  rozdano na parkingu obok Centrum Kultury Wsi Polskiej.
Czytaj całość
 
Prawdziwych Przyjaciół poznaje się w biedzie! Drukuj
Aktualności
Redaktor: Zbigniew Filar (Tarnowska.tv)   
26.11.2015.
Na zaproszenie samorządów i instytucji Województwa Lubelskiego, Wójt Gminy Wierzchosławice - Zbigniew Drąg wraz ze współpracownikami rozmawiał o współpracy partnerskiej pomiędzy samorządami jak również o możliwości pomocy Gminie Wierzchosławice. Zobacz materiał  .

 
Posiedzenie wspólne komisji stałych,
XIII Sesja Rady Gminy Wierzchosławice!
Drukuj
Rada Gminy - Komunikaty i Ogłoszenia
Redaktor: Sabina Turek   
24.11.2015.
Przewodniczący Rady Gminy Wierzchosławice uprzejmie zawiadamia, że posiedzenie wspólne komisji stałych Rady Gminy Wierzchosławice odbędzie się w dniu 25 listopada 2015 r. (środa) o godz. 1700 w budynku Urzędu Gminy Wierzchosławice (Sala Konferencyjna).

XIII Sesja Rady Gminy odbędzie się 1 grudnia 2015 r. (wtorek) o godz. 1400  w budynku Centrum Kultury Wsi Polskiej (aula).

Czytaj całość
 
Ochronne szczepienie lisów wolnożyjących przeciw wściekliźnie! Drukuj
Rolnictwo
Redaktor: Halina Kucharska   
20.11.2015.
Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że w związku z utrzymującą się na terenie województwa małopolskiego niekorzystną sytuacją epizootyczną w zakresie wścieklizny, w dniach od 6 listopada do 4 grudnia 2015 r. (szczepienie przedłużone!) zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolnożyjących przeciw wściekliźnie. Szczepienie lisów będzie wykonane za pomocą przynęt zawierających szczepionkę doustną, która zostanie zrzucona w wyżej wymienionym okresie z samolotów oraz wyłożona ręcznie. PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ ZE WSKAZÓWKAMI I ZALECENIAMI LEKARZA WETERYNARII!
Czytaj całość
 
Tołhaje w Wierzchosławicach! RELACJA! Drukuj
GCK
Redaktor: Krzysztof Bogusz - Dyrektor GCK Wierzchosławice   
18.11.2015.
W niedzielę 8 listopada 2015 r. wnętrze auli Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach przez ponad godzinę wypełniały dźwięki łemkowskich i bojkowskich melodii przeplatane nutką jazzu, folku i gitarowego grania. Licznie zgromadzona publiczność, która z trudem zmieściła się na auli mogła wysłuchać niezwykle energetycznego koncertu Zespołu Tołhaje.

Czytaj całość
 
Jabłka dla mieszkańców Gminy Wierzchosławice! ZAPISY DO 25 LISTOPADA! Drukuj
GOPS
Redaktor: Marcelina Bryl   
18.11.2015.
Wójt Gminy  Wierzchosławice  informuje, że  w dniu 26 listopada 2015 r. (czwartek) w godzinach od 1300 do 1500 na parkingu Centrum Kultury Wsi Polskiej (były Uniwersytet Ludowy) będą wydawane bezpłatnie jabłka pochodzące od polskich producentów rolnych dla osób/rodzin  potrzebujących wsparcia. Godziny wydawania jabłek mogą ulec  zmianie z powodu opóźnień w transporcie.
Czytaj całość
 
GCK Zaprasza: Magiczne Andrzejki dla dzieci! 25 ZŁ OD DZIECKA! Drukuj
GCK
Redaktor: Krzysztof Bogusz - Dyrektor GCK Wierzchosławice   
17.11.2015.
Najmłodszych mieszkańców Wierzchosławic w wieku od 5 do 10 lat zapraszamy 29 listopada 2015 r. (niedziela) na wyjątkowe spotkanie andrzejkowe. Wspólna zabawa potrwa od godz. 1500 do 1800. Zabawa andrzejkowa dla dzieci będzie okazją do tego by poznały tradycyjne wróżby i zabawy. W programie także poczęstunek oraz dyskoteka. Całość pod okiem doświadczonych animatorów, którzy zadbają o dobre samopoczucie dzieci.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 487

ZAPRASZAMY NA AKCJĘ KRWIODAWSTWA!

  Klub Honorowych Dawców Krwi PCK w Gminie Wierzchosławice serdecznie zaprasza na AKCJĘ KRWIODAWSTWA - "Oddaj krew, zostań Św. Mikołajem", która odbędzie się w niedzielę - 6 grudnia 2015 r.
w godz. 830 - 1230
w Szkole Podstawowej im. 100-lecia Ruchu Ludowego w Wierzchosławicach! ZOBACZ PLAKAT!
Obywatel.gov.pl - Informacje i usługi perzyjazne obywatelom