Gminne Centrum Kultury zaprasza mieszkańców do korzystania w okresie ferii zimowych z lodowiska zlokalizowanego obok kościoła parafialnego w Wierzchosławicach. Lodowisko jest stworzone z paneli syntetycznych i jazda po jego tafli różni się od jazdy po tradycyjnych taflach lodowych.

Lodowisko czynne jest:
od poniedziałku do piątku od 12.00 do 20.00.
w sobotę i niedzielę czynne od 12.00 do 20.00.

Zapraszamy na łyżwy (można również przynieść własne rolki lub wrotki – nasze lodowisko świetnie nadaje się do jazdy na nich). Oferta jest nie do pobicia. Godzinna jazda na sztucznym lodzie wraz z wypożyczeniem łyżew to wydatek niewielki – zaledwie symboliczna złotówka. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z tej propozycji – zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe.

O tym, że sport to zdrowie, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Od dziecka wpaja się nam, że „w zdrowym ciele, zdrowy duch” i jest w tym z pewnością bardzo dużo prawdy. Niestety coraz częściej przedkłada się nad aktywny wypoczynek leżenie przed telewizorem na kanapie, najlepiej z jakąś kaloryczna przekąską pod ręką. To trzeba zmienić – z pewnością każdy znajdzie dla siebie dyscyplinę, której uprawianie będzie sprawiało mu radość i frajdę. W okresie ferii i nie tylko szczególnie polecamy korzystanie z naszego lodowiska. Sport można uprawiać w każdym wieku. O
tym powinni pamiętać i młodzi i nieco starsi!

Serdecznie zapraszamy!

Zmień rozmiar czcionki
Zmień kontrast strony