W poniedziałkowe popołudnie 18 stycznia 2016 r. sezon zimowego ślizgania zainaugurowało lodowisko w Wierzchosławicach. Przed dwa tygodnie zimowego wypoczynku dzieci i młodzież – mogą korzystać z niego, opłacając tylko złotówkę za godzinę. To nie tylko cena wstępu, ale obejmuje ona także wypożyczenie łyżew.

W dniu inauguracji nowego sezonu na lodowisku w Wierzchosławicach na mieszkańców czekały liczne gry i zabawy sportowe. Przybyłych mieszkańców powitał Wójt Gminy Wierzchosławice – Zbigniew Drąg, który życzył wszystkim dobrej i bezpiecznej zabawy. Blisko 100 osób skorzystało w tym dniu z zaproszenia doskonale bawiąc się do godzin wieczornych. Wyposażenie lodowiska wzbogaciło się również o kije i bramki hokejowe – dzięki temu można spróbować swoich sił także i w tej dyscyplinie. Nie zabrakło dla wszystkich ciepłej herbaty popcorn i cukrowa wata. Patronat honorowy nad impreza sprawował Wójt Gminy Zbigniew Drąg.

Przypomninamy – Gminne Centrum Kultury zaprasza mieszkańców do korzystania z okresie ferii zimowych z lodowiska zlokalizowanego obok kościoła parafialnego w Wierzchosławicach.

Lodowisko czynne jest:

  • od poniedziałku do piątku od 10.00 do 20.00.
  • w sobotę i niedzielę czynne od 13.00 do 20.00.

Wejście na lodowisko oraz wypożyczenie łyżew w okresie ferii – to tylko symboliczna złotówka.

Serdecznie zapraszamy!

strzalka_mala Regulamin lodowiska <==

 strzalka_mala ZOBACZ PEŁNĄ GALERIĘ Z WYDARZENIA

Zmień rozmiar czcionki
Zmień kontrast strony